Program festivalu

Letos festival podpoří

Pátek 29.5.

Předprogram

14:00  „Vážně v Bohnicích“ koncert symfonického orchestru ESO –  www.zusklapkova.cz, youtube ukázka orchestru
louka před kostelem sv. Václava - playlist orchestru
18:00 - 22:00 Noc kostelů - Podrobný program z webu www.nockostelu.cz
kostel sv. Václava

Sobota 30.5.

Hudební scéna PNB & přátelé

12:30 -13:15 Band in the Washing Machine /alternative-funk/ https://www.facebook.com/BandInTheWashingMachine
13:45 - 14:45 Generation Jam /rock všech generací/ http://bandzone.cz/generationjam
14:45 –15:30 Punčocháče /punčochovej rock/  http://bandzone.cz/_71844?at=gallery
15:50 - 16:50 Ufonion Labs & hosté /ubergalactic mix/ http://www.ufonion.com/i-hate-emails http://bandzone.cz/ironhitmaker
17:20 - 18:20 Strojvůdce & psychokat /psychedelický kabaret/ https://www.youtube.com/watch?v=eXVtYf7e9eo

Kouzelný ethnojam

12:00 - 12:30 Dobrouš a Čaroděj  (didgeridoo & perkuse) http://bandzone.cz/dobrousacarodej
13:00 - 13:30 K-Pex (grind rep) + Moses (rapatak/guinea) + Rossa (fra/acoustic)
13:50 - 14:20 Petr Šušor & Drum Circle  (skupinové bubnování) http://www.bubnujeme.cz/
14:40 - 15:30 Foxo (acoustic alternative) http://bandzone.cz/foxo
16:00 - 16:40 Marek Borský  (black/folk) http://bandzone.cz/marekborsky
17:00 - 17:30 Petr Šušor & Drum Circle  (skupinové bubnování) http://www.bubnujeme.cz/
18:00 - 18:50 Alven  (alternative/emo) http://bandzone.cz/alven

Kolonní hrátky - Klub V. kolona

Divadla
15:30 - Divadlo Nekroteatro:
Pankáč a ježibaba  http://nekroteatro.cz/
17:30 - Rodinné divadlo: Kostěj nesmrtelný  http://divadlo.siknese.cz/

Koncerty
19:00 - 20:00 27
/alternative-folk/ http://bandzone.cz/27
20:00 - 21:00 Jan Burian - http://www.janburian.cz/
21:00 - 22:00 Lajky /speed noise/ http://bandzone.cz/lajky

Po celý den: aktivity, kurzy a workshopy pro děti

Neděle 31.5.

Hudební scéna PNB & přátelé

12:30 - 13:00 Výplach /ethno-psychedelic/ http://bandzone.cz/vyplach https://www.facebook.com/Vyplach
13:10 - 13:30 Maruška Šimková - violoncello, klasika + jazz  https://www.youtube.com/watch?v=tnYAZyZ6IKc
13:45 - 14:30 projekt  D.O.R.A  /pop/ www.facebook.com/projektdora
15-00 - 16:00 Bars Brothers /heavy soul/ https://www.facebook.com/pages/Bars-Brothers/165805696297
16:20 - 16:45 Akordík - /normalnik-zabavnik/  www.zusklapkova.cz
17:00 - 17:30 Saxofonové kvarteto /jazz/ www.zusklapkova.cz
17:45 - 18:15 Jezinky /folk-gypsy-jazz-pop/ https://www.facebook.com/jezinkyeu
18:30 - 19:00 Výplach /ethno-psychedelic/ http://bandzone.cz/vyplach https://www.facebook.com/Vyplach

Sobota i neděle

Prezentace terapeutických dílen a činnostních terapíí na odděleních PN Bohnice

http://www.bohnice.cz/aktivity/

Představí se Vám keramická, textilní, knihařská, tkalcovská, šperkařská, svíčkařská, dřevařská, truhlářská, košíkářská, papírenská, sklářská dílna a arteateliér.

Na festivalu budete moci zakoupit předměty zhotovené v těchto dílnách a na lůžkových odděleních, které vznikly v rámci pracovní rehabilitace.

Budete si moci vyzkoušet některé techniky užívané v léčebném procesu jako např. pletení košíků, točení na hrnčířském kruhu, zdobení textilních polotovarů a jiné.

Prezentace dalších organizací

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy a Havlíčkův Brod, Bona,o.p.s., Green Doors z.u. a další.

 


Orchestr ESO -  ZUŠ Klapkova

Pátek 29. 5. od 14. před kostelem sv. Václava
areál Psychiatrické nemocnice Bohnice

Podrobný program:

1. F. Schubert: Symfonie B dur, 1. věta
2. A. Dvořák: Slovanský tanec č. 10 e moll
3. A. Piazzolla: Preparense
4. A Piazzolla: Revirado
5. C. Velázquez: Besame Mucho
6. J. Lennon/P. McCartney: Yesterday
7. M. Jackson: Thriller
8. G. Gaynor: I Love You Baby
9. J. Tempest: Final Countdown